Fotowedstrijd Verenigde Staten

foto-op-xpozer-banner-ebook

Like onze Facebookpagina en maak bovendien nog een kans op een prachtig reisboek!

Deze fotowedstrijd wordt mede mogelijk gemaakt door: Xpozer.com

Meer fotowedstrijden: http://www.fotowedstrijd.info

De winnaar van deze Fotowedstrijd Verenigde Staten krijgt een Xpozer afdruk. Niet zomaar een afdruk, maar een Xpozer XL (60x90cm, HD afdruk + spansysteem) twv. 75 euro! Xpozer levert foto afdrukken op HD kwaliteit van het hoogste niveau. Zoals ze zelf zeggen: “Canvas is voor schilders, fotografen kiezen Xpozer”.

Met een foto op Xpozer wordt er geen scherpte of detail van je foto ingeleverd door een ribbelig doekstructuur, zoals bij een canvasdoek. Jouw foto op Xpozer wordt met HD kwaliteit afgedrukt op een glad structuurloos foto-folie, waarbij het maximale uit elke camerapixel wordt gehaald. Zo maak je optimaal gebruik van je fotoapparatuur en je talent.

“Het mooiste voor je foto èn je muur.”

xpozer

  • Gallerij
  • Sorteer op:
Wedstrijd eindigt na:
0
Dagen
0
Uren
0
Minuten
0
Seconden
Meeste stemmen ontvangen van publieksjury:
Sunset Los Angeles
118
Sunset Los Angeles
Monument Valley
109
Monument Valley
Grand Canyon
45
Grand Canyon
Fotowedstrijd Verenigde Staten

Meld je aan voor onze nieuwsbrief!En blijf op de hoogte van interessante USA artikelen!

Meld je aan voor onze nieuwsbrief!
En blijf op de hoogte van interessante USA artikelen!

Blijf op de hoogte van de nieuwste artikelen en acties.
(U ontvangt geen reclame!)

U bent aangemeld! Er is een bevestigingsmail aan u verzonden.