Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Reistest Verenigde Staten van Amerika

Deze pagina is in ontwikkeling

Wij benaderen als mystery guest diverse Amerika reis aanbieders met de vraag een offerte te verstrekken voor een camperreis naar Amerika in de zomermaanden. Wij laten u zien hoe lang het duurde voor we een reactie kregen, hoe de offerte eruit zag, welke prijzen men hanteerde, welke vliegmaatschappijen brengen u naar de overkant van de plas, welke camperbedrijven worden gebruikt, krijgt u echt waar voor u geld, doen de aanbieders wat wij van ze vragen, wat wil men van u weten alvorens een offerte uit te brengen, geeft de aanbieder ook echt advies en hoe gaat de aanbieder met Amerikagangers om die de eerste keer gaan.

PrintFriendly and PDF
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Reistest Verenigde Staten van Amerika

door USA4ALL leestijd: <1 min
0
Meld je aan voor onze nieuwsbrief!En blijf op de hoogte van interessante USA artikelen!

Meld je aan voor onze nieuwsbrief!
En blijf op de hoogte van interessante USA artikelen!

Blijf op de hoogte van de nieuwste artikelen en acties.
(U ontvangt geen reclame!)

U bent aangemeld! Er is een bevestigingsmail aan u verzonden.

%d bloggers liken dit: